Apsveicam mūsu skolas zēnu un meiteņu tautas bumbas komandas!

Mūsu skolas zēnu (2006.-2007.) un meiteņu (2006.-2007.) abas tautas bumbas komandas ieguva 1.vietu Liepājas pilsētas skolu jaunatnes sporta spēļu sacensībās.

Zēnu komanda: Niks Lomonosovs, Artjoms Sidorčenko, Elans Grigalašvili, Sergejs Tarasovs, Iļja Bondars, Pāvels Oniščenko, Jegors Pnjovs, Markuss Tarabans, Daniils Antonovs, Vladislavs Šihovs, Artjoms Terešenkovs.

Meiteņu komanda: Diana Kulakova, Daniella Šarko, Valerija Skurihina, Viktorija Glušenkova, Anastasija Kuznecova, Kira Birzniece, Aļesja Tereščenko, Nikoļ Grigoroviča, Marija Tarabana, Milana Drozdova, Anastasīja Leontjeva.

Paldies sporta skolotājai S.Rozgai par skolēnu sagatavošanu.