Liepājas Universitātes E.Ģinguļa matemātikas olimpiāde [26.01.2018]

26.janvārī mūsu skolēni piedalījās Liepājas Universitātes E.Ģinguļa matemātikas olimpiādē.

8.-9.kl.grupu komanda: Kirils Pidgaļskis 9.b, Viktor Novik 9.c, Iļja Belovincevs 8.b un Artjoms Kļejenkovs 8.b. ieguva 2.vietu.

Alīna Kuprjašova (12.b)  ieguva 1.vietu un Igors Astrauskas (11.b) ieguva 2.vietu individuālas sacensībās.

10.-12.klašu grupā piedalījās arī Leonīds Pšonkins 12.b un Damirs Gavrilovs 10.a.

Apsveicam uzvarētājus!!!!

Liels paldies matemātikas skolotājiem: Dinai Mihaiļičevai, Anželai Skovai, Larisai Basakovai, Annai Voitenko!!!