Apsveicam!

2018.gada 16.februārī mūsu skolā norisinājās Liepājas pilsētas 1.-4.klašu skolēnu vizuālās mākslas olimpiāde.
Apsveicam mūsu skolas skolēnus:
Jevnika Novik (1.b klase) – 3.vieta! (skolotāja I.Sirenko), Ksenija Markova (2.c klase) – atzinības raksts! (skolotāja N.Koršunova)
Karolina Vasiljeva (3.c klase) – 1.vieta! (skolotāja T.Zevaliča), Kristīna Ščetiņina (3.a klase) – 3.vieta! (skolotāja I.Ņikanorova)
Marta Miha (4.a klase) – 1.vieta! (skolotāja L.Ļitvinova), Jeļizaveta Reimane (4.c klase) – 2.vieta! (skolotāja S.Dubova)
Aļesja Tereščenko (4.a klase) – atzinības raksts! (skolotāja L.Ļitvinova)

2018.gada 19.februārī norisinājās Liepājas pilsētas matemātikas olimpiāde 5.-8.klasēm.

Apsveicam mūsu skolas skolēnus:

Lidija Novik (5.c klase) – atzinības raksts! (skolotājas I.Sirenko & L.Basakova), Artjoms Sidorčenko (5.c klase) – 3.pakāpes diploms (skolotājas I.Sirenko & L.Basakova)

Karolina Sarkisjana (6.c klase) – 2.pakāpes diploms! (skolotāja Larisa Basakova), Veronika Asatrjana (6.b klase) – 2.pakāpes diploms (skolotāja Larisa Basakova)

Aleksandrs Pipčenko (7.a klase) – atzinības raksts! (skolotāja Anna Voitenko), Renate Solovjova (7.b klase) – atzinības raksts (skolotāja Larisa Basakova)

Artjoms Klejenkovs (8.b klase) – 3.pakāpes diploms! (skolotāja Anna Voitenko), Valērija Karpenko (8.a klase) – atzinības raksts (skolotāja (Jeļena Novikova)

2018.gada 20.februārī norisinājās Liepājas pilsētas 10.-12.klašu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference.

Apsveicam mūsu skolas skolēnus ar  pateicības rakstiem par veiksmīgu piedalīšanos:

Cittautu valodniecības (krievu valoda) sekcijā: Maksims Smirnovs,  Maksims Govjadinovs (11.b klase, skolotāja Valentīna Kuprjašova)

Ekonomikas sekcijā: Poļina Stoļarova, Aleksandra Trifonova (12.b klase, skolotāja Jeļena Judina)

Paldies visiem skolotājiem par veiksmīgu skolēnu sagatavošanu!