Apsveicam!

Liepājas pilsētas ģeogrāfijas olimpiāde 9.-12.klasēm [21.02.2018]:

Apsveicam mūsu skolas 9.b klases skolnieku Kirilu Podgaļski ar iegūto 1.vietu! Paldies skolotājai Natalia Gutovai par skolēna sagatavošanu!

Liepājas pilsētas Mājturības un tehnoloģiju olimpiāde 8.-9.klašu grupa [01.02.2018]:

Apsveicam mūsu skolas 9.c klases skolnieci Tatjanu Radkēviču ar iegūto 1.vietu, 9.b klases skolnieci Veru Perovu ar iegūto A pakāpes diplomu! Paldies skolotājai Inesei Intenbergai par skolēnu sagatavošanu!

Liepājas pilsētas 1.-4.klašu skolēnu matemātikas olimpiāde 2018:

1.klases:

Apsveicam mūsu skolas 1.b klases skolnieku Radimiru Protčenko (skolotāja Irina Sirenko) par iegūto 2.vietu!

2.klases:

Apsveicam mūsu skolas 2.c klases skolnieci Kseniju Pusu (skolotāja Natālija Koršunova) par iegūto 2.vietu!

4.klases:

Apsveicam mūsu skolas 4.a klases skolnieces Elīnu Goļinsku un Aļesju Tereščenko (skolotāja Lilija Ļitvinova) par iegūto 3.vietu!

===========================================================

Apsveicam mūsu skolas komandu “Septītie” par veiksmīgu piedalīšanos radošuma nedēļas orientēšanās skrējienā “Liepāja-Latvijas simtgades līkločos”!