Kas strādā pārtikas ražotnē?

7.janvārī Liepājas 7.vidusskolas 4.klašu skolēniem notika karjeras attīstības atbalsta pasākums “Kas strādā pārtikas ražotnē?” Pasākuma laikā skolēni iepazina tādas profesijas, kā pārtikas tehnologs, degustētājs, konservātors. Skolēni darbojās darbnīcā, kuras laikā iejutās degustētāja lomā- garšoja un centās noteikt 4 garšu marmelādes konfekšu sastāvu, kā arī pagatavoja katrs savu marmelādes konfekti. Pasākums bija organizēt projekta Nr. Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.