»

Mai 23

Konaks plus

2019. gada 22. maijā Liepājas 7. vidusskolas 11.a klases skolēni karjeras attīstības atbalsta projekta Nr.8.3.5.0/19/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesinonālās izglētības iestādēs” ietvaros Grobiņas novadā apmeklēja SIA ” Konaks plus”” keramikas cehu un ģimenes uzņēmumu “Lavandervilla”. Keramikas cehā skolēni guva priekšstatu, kā notiek keramikas izstrādājumu izgatavošanas process un kādu profesiju pārstāvji tur strādā. Savukārt uzņēmumā ” Lavandervilla” skolēni uzzināja, kā tiek audzēta un pēc tam realizēta lavanda. Skolēni uzzināja arī to, kā ideja audzēt lavandu pārtapa par reālu ģimenes uzņēmumu.