„DAGAMBA.VIVALDI.GADALAIKI.”

8. oktobrī plkst.13:00 Liepājas 7. vidusskolas 8.-12. klašu skolēni koncertzālē „Lielais Dzintars” apmeklēja konceru „DAGAMBA.VIVALDI.GADALAIKI.”, kurš norisinājās „Latvijas skolas somas” ietvaros. Ļoti vērtīgs pasākums, kurā, jaunā un nebijušā sniegumā, izskanēja baroka laikmeta itāļu komponista Antonio Vivaldi koncertu cikla Gadalaiki fragmenti. „…milzīga vērtība – estētika, klases saliedēšana, muzikālās gaumes izkopšana, vispārēja redzesloka paplašināšana” (9.b klases audzinātāja L.Kamuškina)

Programma bija veidota pēc kontrastu principa: klasiskais „Gadalaiku” interpretējums vijolnieces Martas Rondo izpildījumā, pretnostatīts grupas „Dagamba” rokmūzikas stila izpildījumam, kas šo skaņdarbu īpaši pietuvina jauniešu auditorijai. Paldies Liepājas koncertzāle Lielais dzintars  un Latvijas Koncerti par doto iespēju apmeklēt šo fantastisko koncertuzvedumu.