Pilotu akadēmija- Liepājas lidostā

2019.gada 15. oktobrī trīs Liepājas 7. vidusskolas skolēni piedalījās Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes organizētā karjeras attīstības atbalsta  pasākumā “AirBaltic Training Pilotu akadēmija- Liepājas lidostā”. Pasākumā piedalījās Liepājas vispārizglītojošo skolu 9.-12. klašu skolēni. Jauniešiem bija iespēja noskaidrot sev interesējošu informāciju par mācību iespējām AirBaltic mācību centrā un iepazīties ar Liepājas lidostu.
Pasākums tika organizēts projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.