Liepājas Leļļu teātra apmeklējums

Mūsu sākumskolas skolēniem bija lieliska iespēja apmeklēt Liepājas Leļļu teātri, kur viņi noskatījās izrādi “Sarkangalvīte”. 3., 4.klases  skatījās šo izrādi latviešu valodā, savukārt 1., 2.klases-krievu valodā. Paldies izrādes režisoram Jurim Ločmelim par interesantu klasiskās pasakas interpretāciju. Liepājas Leļļu teātra aktieri izrādes gaitā aktīvi sadarbojas ar skatītājiem (skolēniem). Šīs pasakas notikumus skolēni līdzpārdzīvoja kopā ar varoņiem. Paldies Latvijas skolas somas iniciatīvai par iespēju apmeklēt šo skaisto izrādi.