Zvirbulis 2020

3 dienas pēc kārtas, no 18.02. līdz 20.02., mūsu skolas labākie skatuves runas lasītāji piedalījās pilsētas skatuves runas konkursā “Zvirbulis”. Mūsu skola ieguva sekojošas godalgas vietas. Sākumskolas skolēni: Kirils Sovkovs 1.vieta, Anastasija Belovinceva 2.vieta, Aleksandra Mosenza un Poļina Salarjova 3. vieta. Pamatskolas skolēni saņēma: Ksenija Kozlova 3.vieta, Marija Tarabana un Natālija Sorokina 2.vieta, Angelina Kaminska 1.vieta!
Vidusskolas skolēni: Natālija Ivanova 1.vieta,  Artjoms Ivanovs 1.vieta un Anastasija Saričeva 2.vieta.
Apsveicam mūsu skolēnus ar panākumiem. Paldies skolotājiem, kuri sagatavoja skolēnus konkursam.