Fizikas erudīcijas konkurss

Jau 25. reizi norisinājās AS “Latvenergo” rīkotais , pulcējot komandas no Latvijas skolām, kurās mācās 8. un 9. klašu skolēni. Šogad gan konkursa organizatori, gan dalībnieki globālās pandēmijas dēļ saskārās ar vairākiem izaicinājumiem. Tika atcelts Baltijā lielākais fizikas festivāls, kura laikā būtu norisinājies konkursa fināls, kā arī bija jāmeklē risinājumi fināla norisei, jo dalībnieki līdz ārkārtas stāvokļa izsludināšanai bija ieguldījuši daudz darba neklātienes kārtas uzdevumu risināšanā. Neskatoties uz visiem izaicinājumiem, konkursa fināls norisinājās 20. maijā. Nebijušā neklātienes finālā, lai cīnītos par Latvijas erudītākās komandas godu, piedalījās arī mūsu skolas komanda “Kvanti” Alises Fiļipovas, Dmitrija Golovatija, Gļeba Ļeonova, Artura Poverinova un Ņikitas Salarjova sastāvā. Paldies mūsu fizikas skolotājai Irinai Tihonovai par ieguldīto darbu!