“Kā top izrāde”

Projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros mūsu skolā, 8.oktobrī, viesojās Liepājas teātris ar mācību izrādi „Kā top izrāde”. Teātra aktieri Armands Kaušelis un Karīna Tatarinova atraktīvā un aizraujošā veidā rādīja un stāstīja skolēniem, ka teātris ir vienots organisms un katram darbiniekam ir svarīga loma teātra tapšanā. Ar humoru tika izspēlēts aktiera aizraujošais ceļš līdz profesijas iegūšanai. Aktieri arī skolēniem ļāva iejusties dažādās lomās – skolēni bija gan gaismotāji, gan aktieri un pat dekorācijas. Skolēni ar lielu aizrautību un interesi vēroja un iesaistījās notiekošajā uz skatuves. Paldies projektam „Skolas soma” par doto iespēju skolēniem ielūkoties teātra aizkulisēs un, iespējams, nākotnes profesijās, tādās kā aktieris, režisors, scenogrāfs, skatuves dekorators, horeogrāfs.