“BAHS. JOPROJĀM NEPĀRSPĒTS”

12.oktobrī 7., 8. un 9.klases skolēni devās uz koncertuzvedumu “BAHS. JOPROJĀM NEPĀRSPĒTS”, kurš notika Liepājas Lielā Dzintara koncertzālē. Koncertā piedalījās: Laikmetīgās dejas grupa “Buras”, Raimonds Petrauskis (taustiņi), Oskars Petrauskis (saksofons), Ernests Mediņš (sitaminstrumenti), Miks Akots (ģitāra), Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris INTIS, diriģente Ilze Valce un, protams,  neatkārtojamā scenārija autore, stāstniece – Karina Bērziņa. Skolēni iepazinās ar baroka laika mūziku, izcilā un slavenā komponista Johana Sebastiana Baha  spožākajiem skaņdarbiem. Mūzikas kaverizpildījumu pavadīja deju grupas emocionālais sniegums. Paldies Lielajam Dzintaram,  “Latvijas koncertiem” un iniciatīvai “Latvijas skolas soma” par lielisko iespēju redzēt un klausīties šo koncertuzvedumu.