Vasaras darbs bērniem

Aktuāla informācija!

Par 13-14 gadīgo skolēnu reģistrēšanu vasaras darbam.

!!!! Informējam, ka no šā gada 21.aprīļa līdz 10.maijam notiks 13-14 gadīgo skolēnu reģistrēšana vasaras darbam.

Pieteikumus sūtīt E-klasē  skolas pedagoģei karjeras konsultantei Ingai Naumcikai. Pieteikumā jānorāda sekojoša informācija par skolēnu- Vārds, Uzvārds, personas kods, klase un vēlamais strādāšanas laiks-jūnijs, jūlijs vai augusts, skolēna un viena vecāka telefona Nr.

Skola 11. maijā ziņos Izglītības pārvaldei reģistrēto skolēnu skaitu.

Skolā tiks izveidota komisija, kura pēc iedalīto kvotu saņemšanas izvērtēs pretendentus, ņemot vērā šādus kritērijus:

• skolēnam ir labas sekmes un uzvedība, pozitīva attieksme pret darbu,
  • skolēns ir bārenis,
  • skolēns atrodas aizbildnībā vai audžuģimenē,
  • skolēns ir no daudzbērnu ģimenes,
  • skolēns ir no ģimenes, kurai ir trūcīgās ģimenes statuss,
  • skolēna ģimeni skārušas COVID-19 ekonomiskās sekas, vecāku darba zaudējums vai dīkstāve.

Priekšroka tiks dota skolēniem, kas nav piedalījušies vasaras nodarbinātības pasākumos iepriekšējā gadā.

Apstiprināto sarakstu skola iesniegs Izglītības pārvaldei līdz 14. maijam, bet  no 2020. gada 21. maija  skolēni tiks informēti par piešķirto darba vietu un  tiks sniegta informācija  par turpmāko darbību.

Pašlaik darbs tiek plānots jūnijā, jūlijā un augustā. Darbs tiks piedāvāts galvenokārt pašvaldības iestādēs, skolās, u.c. Vienam skolēnam atļauts strādāt 10 darba dienas un skolēnu darbs tiks apmaksāts saskaņā ar stundu tarifa likmes apmēru pusaudžiem. Darba devējiem būs pienākums  darba vietās nodrošināt valstī noteikto epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu un individuālo aizsardzības līdzekļu lietošanu Covid-19 infekcijas izplatības riska novēršanai.