“Džeza stunda jauniešiem”

Aprīlī kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros mūsu pamatskolas (8.c) un vidusskolas (11.ab) skolēniem bija iespēja paskatīties un noklausīties Liepājas koncertzāles “Lielais Dzintars” sagatavotu digitālo video koncertu “Džeza stunda jauniešiem”. Koncertā uzstājās Kaspara Vanadziņa džeza trio, savukārt sarunu vadīja populārs saksofonists Deniss Paškevičs. Skolēni nostiprina savas zināšanas par slavenākiem pasaules džezmeņiem, kā arī uzzināja, kas bija pirmie Latvijas džeza pionieri un arī par Latvijas mūsdienu džeza pārstāvjiem.  Skolēniem bija iespēja baudīt lieliskā K. Vanadziņa trio izpildījumā džeza mūziku.

Šīs koncertlekcijas ir nepieciešamas , jo tās nodrošina un nostiprina ne tikai skolēnu zināšanas mūzikas jomā, bet arī paaugstina intelektuālo un emocionālo aktivitāti.

Mīļš paldies Latvijas kultūrizglītības programmai “Latvijas skolas soma”, SIA “Lielais dzintars” un mūziķiem par tik saturiski bagātu muzikālu nodarbību!