↑ Atgriezties -> Mēs lepojamies

2011./2012.m.g.

Mēs lepojamies

Profesora Cipariņa kluba konkursa rezultāti

Apsveicam:

Liepājas 7. vidusskolas komandu “Liepājnieki”, kuras sastāvā piedalījās Sergejs Vlasiks (8.a), Mihails Novik (8.a), Gļebs Kozlovs (8.a), Ļeonīds Tjurs (8.a), Arturs Gauja (8.a), Deniss Gogins (9.c), Nadežda Šulajeva (9.c), Veronika Jendreževska (9.c), ar iegūto Atzinību Profesora Cipariņa kluba konkursā.

Liepājas pilsētas latviešu valodas olimpiādes rezultāti

Apsveicam:

4. klases skolnieci Anastasiju Pozdņakovu ar iegūto 1. vietu Liepājas pilsētas olimpiādē latviešu valodā.

Jauno matemātiķu konkursa rezultāti

Apsveicam:

Liepājas 7. vidusskolas komandu “Riekstiņš”, kuras sastāvā piedalījās Angeļina Anisimova (6.c), Sofja Muraviha (6.c), Dmitrijs Kaminskihs (6.c), Igors Astrauskas (5.c), Vladlens Vaščilko (5.c), Jevgenijs Šeins (5.c), Marija Fjodorova (5.c), Katrina Karpova (5.c), Veronika Lukaševiča (5.c), Daniels Bičans (5.b), ar iegūto 3. vietu Jauno matemātiķu konkursā.

62. Latvijas Valsts matemātikas olimpiādes rezultāti

Apsveicam:

Liepājas 7. vidusskolas 9.c klases skolnieci – Šulajevu Nadeždu ar iegūto 3. vietu 62. Latvijas Valsts matemātikas olimpiādē.

Liepājas pilsētas konkurss “Kīmija ap mums”

Apsveicam:

Liepājas 7. vidusskolas komandu – Vlasika Sergeju (8.a), Kozlova Gļebu (8.a), Gogina Denisu (9.c), Šulajevu Nadeždu (9.c) ar iegūto 1. vietu Liepājas pilsētas konkursā “Ķīmija ap mums”.

Profesora Cipariņa kluba 5. nodarbība

Apsveicam:

Liepājas 7. vidusskolas komandu “Liepājnieki” – Šulajevu Nadeždu (9.c), Vlasika Sergeju (8.a), Novika Mihailu (8.a) ar iegūto 3. vietu Profesora Cipariņa kluba 5. nodarbībā.

Liepājas pilsētas konkurss informātikā

Apsveicam:

7.-9. klašu komandu – Ovsjaņikova Vladislavu(7.b), Ņikitinu Sofiju (7.b), Šustenkova Oļegu (9.c) ar iegūto 1. vietu Liepājas pilsētas konkursā informātikā.

10.-12. klašu komandu – Bicko Alekseju (11.a), Jelušovu Olgu (12.b), Požņinu Darju (12.b) ar iegūto 3. vietu Liepājas pilsētas konkursā informātikā.

5.-6. klašu komandu – Lučiju Dudkinu (5.a), Maksimu Čečotkina (6.b), Očeretovu Anželu (6.b) ar iegūto Atzinību Liepājas pilsētas konkursā informātikā.

Frankofonijas dienas 2012

23. martā 2012. gadā Liepājas Universitātē noritēja ikgadējs franču valodai veltīts pasākums “Frankofonija”, kurā piedalījās arī mūsu skolēni. Šī pasākuma ietvaros tika godalgoti sekojošie skolēni:

7.b klases skolniece Sofija Nikitina ar Pateicību par piedalīšanos Frankofonijas pasākumā, sagatavojot izcilu mākslas vingrošanas priekšnesumu “Les parapluies de Cherbourg”, saņēmot speciālo žūrijas balvu.

10.a klases skolniece Irina Bormotova ar Pateicību par piedalīšanos zīmējumu konkursā, sagatavojot divas afišas Frankofonijas dienu ietvaros.

10.a klases skolēni Aleksejs Dmitrijevs, Anastasija Lisenko, Andrejs Koļesniks, Darja Skačkova, Kristīna Streļcova, Vladimirs Kaļužnijs ar Pateicību par piedalīšanos zīmējumu konkursā, sagatavojot afišas Frankofonijas dienu ietvaros.

11.a klases skolniece Tatjana Sidorova ar žūrijas balvu un diplomu par dabūto 2. vietu Francijas reģionu prezentācijas konkursā; ar Pateicību par piedalīšanos franču valodas diktāta rakstīšanā Frankofonijas dienu ietvaros.

11.a klases skolniece Veronika Zenova ar žūrijas balvu un diplomu par dabūto 3. vietu franču valodas diktāta rakstīšanā Frankofonijas dienu ietvaros; ar diplomu par dabūto 3. vietu Francijas reģionu prezentācijas konkursā; ar diplomu par dabūto 3. vietu dzejoļu deklamēšanas konkursā.

3.c klases skolniece Sofja Hohlova ar žūrijas balvu un diplomu par dabūto 2. vietu dzejoļu deklamēšanas konkursā.

Liepājas pilsētas matemātikas olimpiāde 5.-8.klašu skolēniem

Apsveicam:

Jevgeniju Šeinu, 5. c klases skolnieku ar iegūto 1. vietu Liepājas pilsētas matemātikas olimpiādē.

Vladlenu Vaščilko, 5. c klases skolnieku ar iegūto 2. vietu Liepājas pilsētas matemātikas olimpiādē.

Angeļinu Aņisimovu, 6. c klases skolnieci ar iegūto 2. vietu Liepājas pilsētas matemātikas olimpiādē.

Arturu Karaņevskisa, 7. b klases skolnieku ar iegūto 2. vietu Liepājas pilsētas matemātikas olimpiādē.

Alekseju Novika, 7. b klases skolnieku ar iegūto 3. vietu Liepājas pilsētas matemātikas olimpiādē.

Leonīdu Pšonkina, 6. a klases skolnieku ar iegūto Atzinību Liepājas pilsētas matemātikas olimpiādē.

Liepājas pilsētas vizuālās mākslas olimpiāde 5.-12.klašu skolēniem

Apsveicam:

Alīnu Kuzņecovu, 7. b klases skolnieku ar iegūto 2. vietu Liepājas pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē.

Liepājas pilsētas matemātikas olimpiāde 9.-12.klašu skolēniem

Apsveicam:

Nadeždu Šulajevu, 9.c klases skolnieci ar iegūto 1. vietu Liepājas pilsētas matemātikas olimpiādē.

Liepājas pilsēta ģeogrāfijas olimpiāde

Apsveicam:

Viktoriju Novikovu, 11. b klases skolnieci ar iegūto Atzinību Liepājas pilsēta ģeogrāfijas olimpiādē.

Liepājas pilsētas vizuālās mākslas olimpiāde 1.-4.klašu skolēniem

Apsveicam:

Renatu Solovjovu, 1. b klases skolnieci ar iegūto 1. vietu Liepājas pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē.

Viktoriju Borsku, 4. b klases skolnieci ar iegūto 3. vietu Liepājas pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē.

Pelageju Andrjanovu, 1. c klases skolnieci ar iegūto Atzinību Liepājas pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē.

Liepājas pilsētas latviešu valodas olimpiāde 7.-8. klašu skolēniem (mazākumtautību skolām)

Apsveicam:

Džesiku Butkus, 8. a klases skolnieci ar iegūto Atzinību Liepājas pilsētas latviešu valodas olimpiādē 7.-8. klašu skolēniem.

Liepājas pilsētas franču valodas olimpiāde

Apsveicam:

Veroniku Zenovu, 11. a klases skolnieci ar iegūto Atzinību Liepājas pilsētas franču valodas olimpiādē.

Jekaterinu Kostrovu, 11. a klases skolnieci ar iegūto Atzinību Liepājas pilsētas franču valodas olimpiādē.

Liepājas pilsētas krievu valodas un literatūras olimpiāde

Apsveicam:

Annu Rubežnieci, 5. b klases skolnieci ar iegūto 1. vietu Liepājas pilsētas krievu valodas un literatūras olimpiādē.

Jūliju Sobole, 9. c klases skolnieci ar iegūto 2. vietu Liepājas pilsētas krievu valodas un literatūras olimpiādē.

Veroniku Jendrževsku, 9. c klases skolnieci ar iegūto 3. vietu Liepājas pilsētas krievu valodas un literatūras olimpiādē.

Vadimu Vaulina, 9. c klases skolnieku ar iegūto 3. vietu Liepājas pilsētas krievu valodas un literatūras olimpiādē.

Liepājas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiāde (mazākumtautību skolām)

Apsveicam:

Elīnu Stāmere , 11. a klases skolnieci ar iegūto 2. vietu Liepājas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē.

Jeļizavetu Kovaļovu, 11. b klases skolnieci ar iegūto Atzinību Liepājas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē.

Pilsētas skatuves runas konkurss Zvirbulis atgriežas

Apsveicam:

Aleksandru Pipčenko, 1. a klases skolnieku ar iegūto 1. vietu pilsētas skatuves runas konkursā Zvirbulis atgriežas.

Ņikitu Groševa, 2. c klases skolnieku ar iegūto 2. vietu pilsētas skatuves runas konkursā Zvirbulis atgriežas.

Arturu Kuzmičenko, 4. c klases skolnieku ar iegūto 3. vietu pilsētas skatuves runas konkursā Zvirbulis atgriežas.

Vokāli instrumentālo ansambļu skate

Apsveicam:

Krievu tautas instrumentu orķestri un vadītāju Gaļinu Ginzikeviču ar iegūto 1. vietu vokāli instrumentālo ansamblu skatē.

Liepājas pilsētas vācu valodas daiļlasīšanas konkurss “Mans mīļākais dzejolis”

Apsveicam:

Elnaru Abasovu ar personīgu Pateicību par piedalīšanoas Liepājas pilsētas vācu valodas daiļlasīšanas konkursā.

Apsveicam Liepājas 7. vidusskolas 11.a klases skolēnus – Čečotka Irīnu , Bicko Alekseju, Stāmere Elīnu, Kuzmina Kirilu ar Pateicību par piedalīšanoas Liepājas pilsētas vācu valodas daiļlasīšanas konkursā.

Tehniskās jaunrades dienas Liepājā

Apsveicam:

9. c klases skolnieci Veroniku Jendreževsku ar iegūto 1. vietu ķīmijas laboratorijā, kur Veronika bez grūtībām izpildīja visus uzdevumus.

Apsveicam Veroniku Jendreževsku ar iegūto 1. vietu arī energo stacijā, kur Veronikas izveidotie ūdens rati spēja ražot elektrību 27,3 mA.

Liepājas pilsētas skolu jaunātnes sporta spēļu sacensības

Apsveicam:

Liepājas 7. vidusskolas komandas pārstāvjus – Ivanovu Anastasiju (5.a), Poholoku Arinu (5.a), Gudkovu Valēriju (5.b), Rubežniece Annu (5.b), Karpovu Katrīnu (5.c), Zolotuhinu Annu (5.c), Babaka Marinu (5.a), Dudkinu Lučiju (5.a), Kolihaļinu Viktoriju (5.b), Goloburdu Darju (5.a), Konzjuba Annu (5.b), Frolovu Alīnu (5.b) ar iegūto 1. vietu Liepājas pilsētas skolu jaunātnes sporta spēļu sacensībās “Tautas bumba meitenēm”.

Pilsētas olimpiāde bioloģijā

Apsveicam:

Denisu Goginu, 9.c klases skolnieku ar iegūto 1. vietu Liepājas pilsētas olimpiādē bioloģijā, kā arī saņemto uzaicinājumu uz bioloģijas valsts olimpiādi!

Vladislavu Reinfeldu, 11.b klases skolēnu ar iegūto 2. vietu Liepājas pilsētas olimpiādē bioloģijā, kā arī saņemto uzaicinājumu uz bioloģijas valsts olimpiādi!

Viktoriju Berzinu un Jeļizavetu Kovaļovu , 11. b klases skolniece ar piedalīšanos Liepājas pilsētas olimpiādē bioloģijā.

Liepājas Universitātes matemātikas olimpiāde

Apsveicam:

Nadeždu Šulajevu, 9.c klases skolnieci ar iegūto 1. vietu LiepU matemātikas olimpiādē 9. klašu grupā.

Liepājas 7. vidusskolas komandas pārstāvjus – Nadeždu Šulajevu, Vadimu Vaulinu, Sergeju Vlasiku, Ļeonīdu Tjuru ar iegūto 1. vietu LiepU matemātikas olimpiādē 8.-9. klašu grupā.

Vladislavu Reinfeldu, 11. b klases skolnieku ar iegūto 1. vietu LiepU matemātikas olimpiādē 11. klašu grupā.

Tehniskās jaunrades dienas Liepājā

Apsveicam:

Tjura Ļeonīdu, 8.a klases skolēnu ar iegūto 1. vietu LBJC rīkotajā konkursā 5.-9. klašu skolniekiem disciplīnā precizitāte šaušanā ar katapulti.

Drozdova Romanu, 9.b klases skolēnu ar iegūto 2. vietu LBJC rīkotajā konkursā 5.-9. klašu skolniekiem disciplīnā precizitāte šaušanā ar katapulti.

Novika Mihailu, 8.a klases skolēnu ar iegūto 3. vietu LBJC rīkotajā konkursā 5.-9. klašu skolniekiem disciplīnā precizitāte šaušanā ar katapulti.

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu šīs vietnes pilnvērtīgu funkcionēšanu un ātrdarbību. Turpinot apmeklēt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.