↑ Atgriezties -> Mēs lepojamies

2012./2013.m.g.

Mēs lepojamies

Jauno matemāķu konkurss 3.kārta

Apsveicam:

Liepājas 7. vidusskolas komandu “Riekstiņš”, kuras sastāvā piedalījās Igors Astrauskas (6.c), Marija Fjodorova (6.c), Katrina Karpova (6.c), Jevgēnijs Seins(6.c), Vladlens Vaščilko (6.c),Arturs Brehovs (6.b), Daniels Bičans (6.b), ar iegūto 1. vietu Jauno matemātiķu konkursā.

Liepājas pilsētas angļu valodas olimpiāde 11.-12.kl.

Apsveicam:

Kseniju Gradovu, 11.b klases skolnieci ar iegūto 3. vietu angļu valodas olimpiādē.

Viktoriju Berzinu, 12.b klases skolnieci par iegūto Atzīnību angļu valodas olimpiadē.

Liepājas pilsētas matemātikas olimpiāde 9.-12.kl.

Apsveicam:

Leonīda Tjura, 9.a klases skolnieka ar iegūto 1. vietu matemātikas olimpiādē.

Nadeždu Sulajevu, 10.b klases skolnieci ar iegūto 1.vietu matemātikas olimpiadē.

Liepājas pilsētas fizikas olimpiāde 9.-12.kl.

Apsveicam:

Leonīda Tjura, 9.a klases skolnieka ar iegūto 2. vietu fizikas olimpiādē.

Iļju Konareva, 10.b klases skolnieka ar iegūto 3.vietu fizikas olimpiadē.

Jauno matemāķu konkurss 2.kārta

Apsveicam:

Liepājas 7. vidusskolas komandu “Riekstiņš”, kuras sastāvā piedalījās Igors Astrauskas (6.c), Marija Fjodorova (6.c), Katrina Karpova (6.c), Jevgēnijs Seins(6.c), Vladlens Vaščilko (6.c),Arturs Brehovs (6.b), Daniels Bičans (6.b), ar iegūto 2. vietu Jauno matemātiķu konkursā.

Liepājas Universitātes matemātikas olimpiāde

Apsveicam:

Nadeždu Šulajevu, 10.b klases skolnieci ar iegūto 1. vietu LiepU matemātikas olimpiādē 10. klašu grupā.

Liepājas 7. vidusskolas komandas pārstāvjus – Jeļizavetu Kovaļovu, Viktoriju Novikovu, Darju Kubraka, Nadeždu Šulajevu ar iegūto 3. vietu LiepU matemātikas olimpiādē 10.-12. klašu grupā.

Sofiju Ņikitinu, 8.b klases skolnieci ar iegūto 1. vietu LiepU matemātikas olimpiādē 8. klašu grupā.

Liepājas 7. vidusskolas komandas pārstāvjus – Leonīda Tjura, Mariju Aleksejevu, Sofiju Ņikitinu, Alekseja Novika ar iegūto 1. vietu LiepU matemātikas olimpiādē 8.-9. klašu grupā.

Liepājas valodu jomas tulkošanas konkurss

Apsveicam:

Viktoriju Berzinu, 12.b klases skolnieci ar iegūto 1. vietu Angļu – krievu valodas

Liepājas valodu jomas izteiksmīgās lasīšanas konkurss 7.kl.

Apsveicam:

Valēriju Borecu, 7.a klases skolnieci ar iegūto Pateicību par piedalīšanos konkursa.

Jegora Kubrak, 7.a klases skolnieka ar iegūto Pateicību par piedalīšanos konkursa.

Dāvidsa Loskutova, 7.a klases skolnieka ar iegūto Pateicību par piedalīšanos konkursa.

Liepājas pilsētas latviešu valodas olimpiāde 7.-8.kl.

Apsveicam:

Nikolu Trojanu, 8.b klases skolnieci ar iegūto 3.vietu latviešu valodas olimpiadē mazākumtautību skolām.

Liepājas pilsētas izteiksmīgas runas konkurss vācu valodā

Apsveicam:

Elīnu Kaņevsku, 10.a klases skolnieci ar iegūto 1.vietu izteiksmīgās runas konkursā “Zeitrhytmus-Lebenstrhytmus”.

Jauno matemāķu konkurss 1.kārta

Apsveicam:

Liepājas 7. vidusskolas komandu “Riekstiņš”, kuras sastāvā piedalījās Igors Astrauskas (6.c), Marija Fjodorova (6.c), Katrina Karpova (6.c), Veronika Lukaševiča (6.c), Vladlens Vaščilko (6.c),Arturs Brehovs (6.b), Artjoms Galaktionovs (6.b) Daniels Bičans (6.b), ar iegūto 3. vietu Jauno matemātiķu konkursā.

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu šīs vietnes pilnvērtīgu funkcionēšanu un ātrdarbību. Turpinot apmeklēt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.