↑ Atgriezties -> Mēs lepojamies

2013./2014.m.g.

Mēs lepojamies

Pilsētas ZPD lasījumi 6.-9.kl.

Apsveicam:

Lučiju Dudkinu, Anastasiju Vasiļčenko , 8.a klases skolnieces, ar iegūto 2.vietu Pilsētas ZPD lasījumos 6.-9.kl. (matemātika).

Alīnu Karasjovu, 9.b klases skolnieci, ar iegūto 2.vietu Pilsētas ZPD lasījumos 6.-9.kl. (krievu valoda un literatūra).

Poļinu Stoļarovu, Aleksandru Trifonovu, 8.a klases skolnieces, ar iegūto 2.vietu Pilsētas ZPD lasījumos 6.-9.kl. (ekonomika).

Valēriju Borecu, Maksimu Čečotkinu, 8.a klases skolniekus, ar iegūto 3.vietu Pilsētas ZPD lasījumos 6.-9.kl. (ekonomika).

Angelinu Aņisimovu 8.a klases skolnieci, ar iegūto Atzīnību Pilsētas ZPD lasījumos 6.-9.kl. (ekonomika).

Pilsētas ZPD lasījumi 10. – 12.kl.

Apsveicam:

Vadimu Vaulinu , 11.b klases skolnieku, ar iegūto 1.vietu Pilsētas ZPD lasījumos 10. – 12.kl.(krievu valoda un literatūra).

Džesku Butkus, 10.b klases skolnieci, ar iegūto 3.vietu Pilsētas ZPD lasījumos 10. – 12.kl.(ķīmija)

Ģeogrāfijas pilsētas olimpiāde

Apsveicam:

Igoru Astrauski, 7.c klases skolnieku, ar iegūto 1.vietu ģeogrāfijas pilsētas olimpiādē.

Konkurss “Pazīsti savu organismu!”

Apsveicam:

Denisu Goginu, 11.b klases skolnieku, ar iegūto 1.vietu konkursā “Pazīsti savu organismu!”.

Vladislavu Pokidjko, 11.b klases skolnieku, ar iegūto 2.vietu konkursā “Pazīsti savu organismu!”.

Matemātikas valsts olimpiāde

Apsveicam:

Nadeždu Šulajevu, 11.b klases skolnieci, ar iegūto Atzinību matemātikas valsts olimpiādē.

Franču valodas valsts olimpiāde

Apsveicam:

Jevgeniju Pipčenko, 9.b klases skolnieku, ar iegūto 2.vietu franču valodas valsts olimpiādē olimpiādē.

Sofiju Ņikitinu, 9.b klases skolnieci, ar iegūto Atzinību franču valodas valsts olimpiādē.

Kurzemes reģiona zinātniski pētnieciska konference

Apsveicam:

Vadimu Vaulinu, 11.b klases skolnieku, ar iegūto 1.vietu Kurzemes reģiona zinātniski pētnieciskā konferencē (Cittautu valodniecība un ārzemju literatūras zinātne un vēsture (krievu) sekcija) Skolotāja – S.Kuprjašova.

Liepājas pilsētas latiešu valodas un literatūras olimpiāde 10.-12.kl.

Apsveicam:

Dianu Rudakovu, 11.b klases skolnieci, Margaritu Valentjukeviču, 11.b klases skolnieci, Angelīnu Žukovu, 11.b klases skolnieci, ar iegūto 3.vietu latiešu valodas un literatūras olimpiādē.

Denisu Goginu, 11.b klases skolnieku, Džesiku Butkus, 10.a klases skolnieci ar iegūto Atzinību latiešu valodas un literatūras olimpiādē.

Ķīmijas olimpiāde 5.-12.kl.

Apsveicam:

Denisu Goginu, 11.b klases skolnieka ar iegūto Atzinību ķīmijas olimpiādē.

Liepājas pilsētas vizuālās mākslas olimpiāde 5.-12.kl.

Apsveicam:

Alīnu Kuzņecovu, 9.b klases skolnieci ar iegūto 3.vietu vizuālās mākslas olimpiādē.

Jūliju Fedorenkovu, 9.b klases skolnieci ar iegūto Atzinību vizuālās mākslas olimpiādē.

Liepājas pilsētas krievu valodas un literatūras olimpiāde

Apsveicam:

Anastasiju Bolotinu, 5.c klases skolnieci, Vadimu Vaulinu, 11.b klases skolnieka ar iegūto 3.vietu krievu valodas un literatūras olimpiādē.

Nataliju Arnautovu, 6.b klases skolnieci, Alinu Karasjovu, 9.b klases skolnieci ar iegūto Atzinību krievu valodas un literatūras olimpiādē.

Liepājas pilsētas matemātikas olimpiāde 1.-4.klasēm

Apsveicam:

Aksiniju Rabišenkovu , 2.c klases skolnieci, Arturu Poverenovu, 3.b klases skolnieka, Daniilu Šurakovu , 3.b klases skolnieka, Ņikitu Salarjovu , 3.b klases skolnieka, Viktoriju Karpenko , 4.a klases skolnieci, Artjomu Kļijenkovu , 4.b klases skolnieka ar iegūto 2.vietu matemtikas olimpiādē.

Niku Lomonosovu, 1.b klases skolnieka, Veroniku Asatrjanu, 2.b klases skolnieci, Kirilu Morozovu, 2.a klases skolnieka ar iegūto 3.vietu matemātikas olimpiādē.

Karolinu Sarkisjanu, 2.c klases skolnieci ar iegūto Atzinību matemātikas olimpiādē.

Liepājas pilsētas latviešu valodas olimpiāde 4.kl.

Apsveicam:

Artjomu Kļejenkovu , 4.b klases skolnieka ar iegūto 2.vietu latviešu valodas olimpiādē.

Tanitu Golubevu, 4.a klases skolnieci, Viktoriju Karpenko, 4.a klases skolnieci, Innu Rozgu, 4.a klases skolnieci ar iegūto Atzinību latviešu valodas olimpiādē.

Jauno matemātiķu konkurss 4.kārta

Apsveicam:

Liepājas 7. vidusskolas komandu “Riekstiņš”, kuras sastāvā piedalījās Igors Astrauskas (7.c), Marija Fjodorova (7.c), Vladlens Vaščilko (7.c), Artjoms Galaktionovs (7.b), Daniels Bičans (7.b), Arturs Brehovs (7.c) ar iegūto 1. vietu Jauno matemātiķu konkursā.

Liepājas pilsētas matemātikas olimpiāde – 5.-8.kl.

Apsveicam:

Igoru Astrausku, 7.c klases skolnieka ar iegūto 2.vietu matemātikas olimpiādē.

Kirilu Podgaļski, 5.b klases skolnieka, Vladimiru Kovalenko, 5.c klases skolnieka, Evelīnu Mežennuju, 7.b klases skolnieci, Angelīnu Anisimovu, 8.a klases skolnieci, Maksimu Pšonkinu, 8.a klases skolnieka, ar iegūto 3.vietu matemātikas olimpiādē.

Pāvelu Ļapunovu, 6.c klases skolnieka, Vladlenu Vaščilko, 7.c klases skolnieka ar iegūto Atzinību matemātikas olimpiādē.

Liepājas pilsētas matemātikas olimpiāde – 9.-12.kl.

Apsveicam:

Nadeždu Šulajevu, 11.b klases skolnieci ar iegūto 1.vietu matemātikas olimpiādē.

Dmitriju Dimmi, 11.b klases skolnieka ar iegūto 3.vietu matemātikas olimpiādē.

Alekseju Noviku, 9.b klases skolnieka ar iegūto 2.vietu matemātikas olimpiādē.

Arturu Karaņevski, 9.b klases skolnieka ar iegūto Atzīnību matemātikas olimpiādē.

Liepājas pilsētas vizuālās mākslas olimpiāde – 1.-4.kl.

Apsveicam:

Anastasiju Kuzņecovu, Aleksandru Timošenko, 1.c klases skolniekus, Eleonoru Matvejevu, 2.a klases skolnieci, Liubovu Chizhovu, Vladu Sevastjanovu, 4.b klases skolnieces ar iegūto 3.vietu vizuālās mākslas olimpiādē.

Dabaszinībās, matemātikā un IT konkurss „Skolēni eksperimentē”

Apsveicam:

Pāvelu Ļapunovu, 6.c klases skolnieka ar iegūto Pateicību konkursā.

Angļu valodas olimpiāde 11.-12.klasēm

Apsveicam:

Kseniju Gradovu, 12.klases skolnieci ar iegūto 2. vietu angļu valodas olimpiādē.

Andreju Semivragovu, 12.b klases skolnieka ar iegūto Atzinību angļu valodas olimpiādē.

Liepājas pilsētas ekonomikas plimpiāde

Apsveicam:

Vadimu Vaulinu, 11.b klases skolnieka ar iegūto 3. vietu ekonomikas olimpiādē.

Liepājas pilsētas fizikas plimpiāde

Apsveicam:

Alekseju Noviku, 9.b klases skolnieka ar iegūto 2. vietu fizikas olimpiādē.

Arturu Karaņevski, 9.b klases skolnieku ar iegūto 2.vietu fizikas olimpiādē.

Liepājas pilsētas franču valodas olimpiādes 9. kl.

Apsveicam:

Sofiju Ņikitinu, 9.b klases skolnieci ar iegūto 1. vietu franču valodas olimpiādē.

Jevgeniju Pipčenko, 9.b klases skolnieku ar iegūto 2.vietu franču valodas olimpiādē.

Glītrakstīšanas konkurss (2.klases)

Apsveicam:

Kseniju Kočetkovu, 2.c klases skolnieci ar iegūto 1. vietu glītrakstīšanas konkursā.

Konstantīnu Korjukinu, 2.a klases skolnieku ar iegūto 3.vietu glītrakstīšanas konkursā.

Izteiksmīgās lasīšanas angļu valodā konkurss (7.-8.klasēm)

Apsveicam:

Valēriju Borecu, 8.a klases skolnieci ar iegūto Pateicību izteiksmīgās lasīšanas angļu valodā konkursā.

Maksimu Čečotkinu, 8.a klases skolnieku ar iegūto Pateicību izteiksmīgās lasīšanas angļu valodā konkursā.

Angļu valodas olimpiāde 11.-12.klasēm

Apsveicam:

Kseniju Gradovu, 12.b klases skolnieci ar iegūto 2. vietu angļu valodas olimpiādē.

Andreju Semivragovu, 12. b klases skolnieku ar iegūto Atzinību angļu valodas olimpiādē.

Kurzemes novada atklātās ģeogrāfijas olimpiāde

Apsveicam:

Denisu Goginu, 11.b klases skolnieku ar iegūto 2. vietu Kurzemes novada atklātās ģeogrāfijas olimpiādē.

Pilsētas olimpiāde bioloģijā

Apsveicam:

Denisu Goginu, 11.b klases skolnieku ar iegūto 1. vietu Liepājas pilsētas olimpiādē bioloģijā.

Alekseju Noviku, 9. b klases skolnieku ar iegūto atzinību Liepājas pilsētas olimpiādē bioloģijā.

Jauno matemāķu konkurss 1.kārta

Apsveicam:

Liepājas 7. vidusskolas komandu “Riekstiņš”, kuras sastāvā piedalījās Igors Astrauskas (7.c), Marija Fjodorova (7.c), Vladlens Vaščilko (7.c), Artjoms Galaktionovs (7.b) Daniels Bičans (7.b), ar iegūto 2. vietu Jauno matemātiķu konkursā.

Liepājas Universitātes Edvīna Ģinguļa matemātikas olimpiāde

Apsveicam:

Andreju Semivragovu (12.b kl.), Vadimu Vaulinu, Dmitriju Dimmi (11.b kl.) ar iegūto 2. vietu individulās sacensībās matemātikas olimpiadē.

Liepājas 7. vidusskolas komandu, kuras sastāvā piedalījās Ksenija Gradova, Andrejs Semivragovs (12.b kl.), Nadežda Šulajeva, Vadims Vaulins (11.b kl.), Džesika Butkus (10.kl.),Sofija Ņikitina, Aleksejs Noviks (9.kl.), Angelina Aņisimova, Aleksandrs Trifonovs (8.kl.) ar iegūto 2. vietu matemātikas olimpiadē.

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu šīs vietnes pilnvērtīgu funkcionēšanu un ātrdarbību. Turpinot apmeklēt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.