↑ Atgriezties -> Mēs lepojamies

2014./2015.m.g.

Mēs lepojamies

Rezultāti olimpiādēs, konkursos, ZPD lasījumos, sporta sacensībās

ĶīmijaLiepājas pilsētas ķīmijas olimpiāde
AtzinībaDeniss Gogins 12.b izvirzīts uz 56. atklātās ķīmijas olimpiādi (ķīmijas skolotāja – Marija Žiguna)
Angļu valodaLiepājas pilsētas angļu valodas olimpiāde 4.kl.

3.vietaDaniils Šurakovs – 4.b (angļu valodas skolotāja – Svetlana Šatunova)

Konkurss “Pazīsti savu organīsmu!”

1.vietaDeniss Gogins 12.b(bioloģijas skolotāja – Natālija Kiļdjuškina)

3.vietaKarīna Upska 11.a(bioloģijas skolotāja – Natālija Kiļdjuškina)

Programmēšanas pamatiLiepU programmēšanas olimpiāde

AtzinībaOļegs Šustenkovs 12.b

Kurzemes novada ZPD konference

1.vietaDiāna Rudakova 12.bizvirzīta dalībai Latvijas 39. skolēnu zinātniskajā konferencē (krievu valodas un literatūras skolotāja – Svetlana Kuprjašova)

Matemātika – 65.valsts matemātikas olimpiāde

AtzinībaNadežda Šulajeva 12.b (matemātikas skolotāja – Dina Mihaiļičeva)

Franču valoda – 45.valsts franču valodas olimpiāde

1.vietaJevgēnijs Pipčenko 10.b (franču valodas skolotāja – Alla Kulakova)

Krievu valoda un literatūraLiepājas pilsētas krievu valodas un literatūras olimpiāde 5.- 12.kl.

1.vietaViktorija Karpenko 5.a (krievu valodas un literatūras skolotāja – Svetlana Anoščenkova)

1.vietaArtjoms Klejenkovs 5.b (krievu valodas un literatūras skolotāja – Marina Čeboņenko)

2.vietaNatālija Arnautova 7.b (krievu valodas un literatūras skolotāja – Oksana Livzane)

2.vietaVadim Vaulin 12.b izvirzīts uz 30. atklātās krievu valodas (dzimtās) un literatūras olimpiādi (krievu valodas un literatūras skolotāja – Svetlana Kuprjašova)

AtzinībaPoļina Stoļarova 9.a (krievu valodas un literatūras skolotāja – Tatjana Maskeļeviča)

MatemātikaLiepājas pilsētas matemātikas olimpiāde 5.-8.kl.

1.vietaSofija Matvejeva 6.c (matemātikas skolotāja – Larisa Basakova)

1.vietaViktorija Karpenko 5.a (matemātikas skolotājas – Jeļena Novikova, Larisa Basakova)

2.vietaIļa Belovincevs 5.b (matemātikas skolotājas – Anna Voitenko, Larisa Basakova)

3.vietaJeļena Rivkina 5.a (matemātikas skolotājas – Jeļena Novikova, Larisa Basakova)

3.vietaKirils Podgaļskis 6.b (matemātikas skolotājas – Anžela Sokova, Larisa Basakova)

3.vietaIgors Astrauskas 8.c (matemātikas skolotājas – Anna Voitenko, Larisa Basakova)

AtzinībaVladlens Vaščilko 8.b (matemātikas skolotāja – Larisa Basakova)

Vizuālā mākslaLiepājas pilsētas vizuālās mākslas olimpiāde 5.-12.kl.

2.vietaAnastasija Bolotina 6.c (vizuālās mākslas skolotāja – Svetlana Kuļikova)

3.vietaKarolina Rumjanceva 6.b (vizuālās mākslas skolotāja – Svetlana Kuļikova)

3.vietaPoļina Stoļarova 9.a (vizuālās mākslas skolotāja – Svetlana Kuļikova)

Latiešu valodaLiepājas pilsētas latviešu valodas olimpiāde 10.-11.kl.

2.vietaDžesika Butkus 11.a (latviešu valodas un literatūras skolotāja – Līvija Kamuškina)

Latiešu valodaLiepājas pilsētas latviešu valodas olimpiāde 4.kl.

1.vietaŅikita Salarjovs 4.b (latviešu valodas skolotāja – Gunita Lūse)

3.vietaRoza Kulakova 4.a (latviešu valodas skolotāja – Gunita Lūse)

AtzinībaAnželika Aleksejeva 4.a (latviešu valodas skolotāja – Gunita Lūse)

MatemātikaLiepājas pilsētas matemātikas olimpiāde 1.-4.kl.

1.vietaAksinja Rjabišenkova 3.c (sākumskolas skolotāja – Natālija Koršunova)

1.vietaArturs Poverenovs 4.b (sākumskolas skolotāja – Svetlana Korole)

2.vietaArtjoms Sidorčenko 2.c (sākumskolas skolotāja – Irina Sirenko)

2.vietaArtjoms Tereščenko 2.a (sākumskolas skolotāja – Natālija Zakatova)

2.vietaVeronika Asatrjana 3.b (sākumskolas skolotāja – Natālija Osipova)

2.vietaNikita Salarjovs 4.c (sākumskolas skolotāja – Svetlana Korole)

3.vietaJegors Pņovs 2.c (sākumskolas skolotāja – Irina Sirenko)

MatemātikaLiepājas pilsētas matemātikas olimpiāde 9.-12.kl.

1.vietaLeonīds Pšonkins 9.a (matemātikas skolotāja – Dina Mihaiļičeva)

3.vietaArtūrs Karaņevskis 10.b (matemātikas skolotāja – Dina Mihaiļičeva)

1.vietaNadežda Šulajeva 12.bizvirzīta uz 65.valsts matemātikas olimpiādi (matemātikas skolotāja – Dina Mihaiļičeva)

2.vietaVadims Vaulins 12.b (matemātikas skolotāja – Dina Mihaiļičeva)

3.vietaDmitrijs Dimme 12.b (matemātikas skolotāja – Dina Mihaiļičeva)

Vizuālā mākslaLiepājas pilsētas vizuālās mākslas olimpiāde 1.-4.kl.

1.vietaAleksandra Timošenko 2.c (sākumskolas skolotāja – Irina Sirenko)

1.vietaKsenija Kozlova 2.c (sākumskolas skolotāja – Irina Sirenko)

2.vietaElīna Čigauska (sākumskolas skolotāja – Jeļena Riepša)

2.vietaAnastasija Kuzņecova 2.c (sākumskolas skolotāja – Irina Sirenko)

3.vietaJakovs Semušins 1.c (sākumskolas skolotāja – Svetlana Dubova)

3.vietaĒiks Stovba 4.d (sākumskolas skolotāja – Kristīne Strauta)

VēstureLiepājas pilsētas vēstures olimpiāde 9.kl.

AtzinībaLeonīds Pšonkins 9.a (vēstures skolotāja – Olga Ņefjodočkina)

AtzinībaPoļina Stoļarova 9.a (vēstures skolotāja – Olga Ņefjodočkina)

FizikaLiepājas pilsētas fizikas olimpiāde

AtzinībaArtūrs Karaņevskis 10.b (fizikas skolotāja – Irina Tihonova)

EkonomikaLiepājas pilsētas ekonomikas olimpiāde

2.vietaVadims Vaulins 12.b (ekonomikas skolotāja – Jeļna Judina)

Franču valodaLiepājas pilsētas franču valodas olimpiādes 10.-12.kl.

1.vietaJevgēnijs Pipčenko 10.b izvirzīts uz 45.valsts franču valodas olimpiādi (franču valodas skolotāja – Alla Kulakova)

Mājturība un tehnoloģijasKoka mašīnu skriešanās un buru laivu pūšanas sacensības

2.vietaBuru laivu pūšanas sacensībās – Daniels Vlasovs 5.a (mājturības un tehnoloģijas skolotājs – Mihails Konarevs)

3.vietaBuru laivu pūšanas sacensībās – Aleksandrs Abrosimovs 5.b (mājturības un tehnoloģijas skolotājs – Mihails Konarevs)

3.vietaKoka auto modeļu skriešanās sacensībās – Daniels Baļickis 8.c (mājturības un tehnoloģijas skolotājs – Mihails Konarevs)

Mūzika – Krievu tautas instrumentu orķestrisKurzemes izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu un instrumentālo kolektīvu konkurs

1.pakāpes diplomsLiepājas 7.vidusskolas Krievu tautas instrumenu orķestris

Orķestra sastāvs:

1.Guščenko Anastasija – 2kl., 7.vsk. – flauta
2.Leontjeva Anastasija – 2kl., 7.vsk. – sitaminstrumenti
3.Cehanova Vika – 2kl., 7.vsk. – metalafons
4.Rjazanceva Irina – 9.kl., 7.vsk. –
5.Grinevičus Deivids – 9.kl., 7.vsk. – sitaminstrumenti
6.Beževiča Anastasija – 9.kl., 7.vsk. – kontrabass
7.Pavlova Anastasija -6.kl., 7.vsk. – domra
8.Kuzmičenko Arturs-7kl. 7.vsk.- domra
9.Sčigaļeva Anastasija -7kl. 2.vsk.- domra
10.Ivanova Svetlana – vecāki – domra
11.Kovaļenko Vladimirs – 6.kl, 7.vsk. – balalaika
12.Sidorčenko Artjoms – 2kl. 7.vsk. – balalaika
13.Jakuševs Antons – 6 kl., 12.vsk. – balalaika
14.Ščigaleva Olga – vecāki – domra alts
15.Ginzikevičs Vitālijs – 6 kl., 12.vsk. – akordeons
16.Smirnovs Maksims – 8.kl., 7.vsk. – akordeons
17.Bičans Danils – 8 kl., 7.vsk. – ģitāra
18.Rodņins Artjoms – 6. kl., 7.vsk. – ģitāra
19.Straževs Jegors – 7.kl., 7.vsk. – ģitāra
20.Ričova Arīna – 8 kl., 7.vsk. – ģitāra
21.Andrijanova Marlena – 7.kl., 7.vsk. – domra alts
22.Andrijanova Pelageja – 4.kl., 7vsk. – sitaminstrumenti
23.Družinina Marija – 11.kl., 12.vsk. – domra bass

MatemātikaProfesora Edvīna Ginguļa vārdā nosauktā matemātikas olimpiāde (Liepājas Universitāte)

1.vietavidusskolas komanda: Artūrs Karaņevskis 10.b, Karīna Upska 11.a, Nadežda Šulajeva 12.b un Vadims Vaulins 12.b (matemātikas skolotāja – Dina Mihaiļičeva)

1.vietaindividuālās sacensībās – Nadežda Šulajeva 12.b (matemātikas skolotāja – Dina Mihaiļičeva)

2.vietaindividuālās sacensībās – Artūrs Karaņevskis 10.b (matemātikas skolotāja – Dina Mihaiļičeva)

1.vietaindividuālās sacensībās pamatskolas posmā- Igors Astrauskas 8.c (matemātikas skolotāja – Larisa Basakova)

3.vietaindividuālās sacensībās pamatskolas posmā- Vladlens Vaščilko 8.b (matemātikas skolotāja – Larisa Basakova)

SportsSacensības “Tautas bumba” 4.-5. kl. gr. zēniem

3.vietaSkolas komandas dalībnieki: Jaroslavs Korols 5.a, Maksims Staričenko 5.a, DaņiilsDeņisenko 5.a, Vladimirs Ziangirovs 5.b, Andrejs Jankovskis 5.b, Vladislavs Jermolovičs 5.c, Dmitrijs Golovatijs 4.b, Ņikita Salarjovs 4.b, Ņikita Šuļga 4.b, Ivans Žukovs 4.b, Marks Šigimaga 4.c, Dmitrijs Usvaiskis 3.a. (sporta skolotājs – Vjačeslavs Goļinskis)

SportsSacensības “Tautas bumba” 4.-5. kl. gr. meitenēm

1.vietaSkolas komandas dalībnieki: Inna Rozga 5.a, Aļina Silaka 5.a, Nika Ugarova 5.a, Liubov Chizova 5.b, Marija Hoļkina 5.b, Valerija Pučkova 5.c, Taisija Smirnova 5.c, Vitaļina Kratovska 4.a, Eveļina Isakova 4.b, Vladislava Smislova 4.b, Poļina Voroņina 4.b, Anastasija Solovjova 4.b. (sporta skolotāja – Serafima Rozga)

SportsPilsētas sacensības volejbolā zēniem 7.-9.kl.gr.

1.vietaSkolas komandas dalībnieki: Daņiils Sorokins, Denis Bracjuks, Vladimirs Ņepočatovs, Ņikita Trofimovs, Rolands Eihmanis, Maksims Savickis, Vladislavs Jermolenko, Aleksandrs Meņšikovs, Jegors Kubraks. (sporta skolotājs – Vjačeslavs Goļinskis)

SportsPilsētas sacensības volejbolā meitenēm 7.-9.kl.gr.

2.vietaSkolas komandas dalībnieki: Lučija Dudkina 8.c, Anastasija Ivanova 8.a., Anastasija Vasiļcenko 8.a,Valerija Gudkova 8.b, Viktorija Kolihaļina 8.b, Jeļena Buļigo, Anžela Očeretova 9.a, Meļena Ļiņņika 9.c.(sporta skolotāja – Serafima Rozga)

SportsPilsētas sacensības “Drošie un veiklie”

1.vietaSkolas komandas dalībnieki: Denis Sorokins,Danils Palagņuks, Aleksejs Ismaelis,Ruslans Rozenbergs, Aleksandrs Gračušņiks, Diana Aržeņinova, Jeļena Buligo, Jeļena Tarasova, Jeļizaveta Maksimenko (sporta skolotāji – Serafima Rozga, Vjačeslavs Goļinskis)

Bioloģija Liepājas pilsētas olimpiāde

1.vietaDeniss Gogins – 12.b kl. (bioloģijas skolotāja – Nataļja Kiļdjuškina)

Latviešu valoda – Liepājas pilsētas latviešu valodas olimpiāde 7.-8.kl.

AtzīnībaLučija Dudkina – 8.a kl. (latviešu valodas skolotāja – Līvija Kamuškina)

Vizuālā māksla – Zīmējumu konkurss “Liepāja strādā”

2.vietaJeļena Izofatova – 11.a kl. (vizuālās mākslas skolotāja – Svetlana Kuļikova)

PateicībaĻubova Čižova – 5.b kl. (vizuālās mākslas skolotāja – Svetlana Kuļikova)

Mācībvaloda – Liepājas pilsētas 2.kl. glītrakstīšanas konkurss

AtzinībaLidija Novika – 2.c kl. (skolotāja – Irina Sirenko)

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu šīs vietnes pilnvērtīgu funkcionēšanu un ātrdarbību. Turpinot apmeklēt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.