↑ Atgriezties -> Mēs lepojamies

2015./2016.m.g.

Mēs lepojamies

Rezultāti olimpiādēs, konkursos, ZPD lasījumos, sporta sacensībās

ĢeogrāfijaĢēogrāfijas pilsētas olimpiāde 7.kl.

1.vietaKirills Podgaļskis 7.b – – izvirzīts uz Kurzemes reģiona olimpiādi (ģeogrāfijas skolotāja – Natālija Gutova)

ĢeogrāfijaĢēogrāfijas pilsētas olimpiāde 9.-12.kl.

AtzinībaAlīna Kuprjašova 10.b (ģeogrāfijas skolotāja – Natālija Gutova)

ĶīmijaĶīmijas pilsētas olimpiāde 9.-12.kl.

3.vietaIgors Astrauskas 9.c (ķīmijas skolotāja – Marija Žiguna)

AtzinībaVladlens Vaščilko 9.b (ķīmijas skolotāja – Marija Žiguna)

FizikaFizikas pilsētas olimpiāde 9.-12.kl.

3.vietaIgors Astrauskas 9.c (fizikas skolotāja – Irina Tihonova)

3.vietaAlīna Kuprjašova 10.b (fizikas skolotāja – Irina Tihonova)

AtzinībaVlanlens Vaščilko 9.b (fizikas skolotāja – Irina Tihonova)

MatemātikaMatemātikas pilsētas olimpiāde 5.-8.kl.

1.vietaViktor Novik 7.c (matemātikas skolotāja – Larisa Basakova)

2.vietaŅikita Salarjovs 5.b (matemātikas skolotāja – Larisa Basakova)

2.vietaIļja Belovincevs 6.b (matemātikas skolotāja – Anna Voitenko)

MatemātikaMatemātikas pilsētas olimpiāde 9.-12.kl.

1.vietaVladlens Vaščilko 9.bizvirzīts uz 66.valsts matemātikas olimpiādi (matemātikas skolotāja – Dina Mihaiļičeva)

1.vietaLeonīds Pšonkins 10.bizvirzīts uz 66.valsts matemātikas olimpiādi (matemātikas skolotāja – Dina Mihaiļičeva)

Krievu valoda un literatūraKrievu valodas un literatūras pilsētas olimpiāde 5.-12.kl.

1.vietaAleksandrs Pipčenko 5.a (krievu valodas un literatūras skolotāja – Svetlana Kuprjašova)

1.vietaNatalija Arnautova 8.b (krievu valodas un literatūras skolotāja – Oksana Livzane)

1.vietaAlīna Kuprjašova 10.b (krievu valodas un literatūras skolotāja – Tatjana Maskaļeviča)

2.vietaKirils Podgaļskis 7.b (krievu valodas un literatūras skolotāja – Tatjana Maskaļeviča)

2.vietaLučija Dudkina 9.a (krievu valodas un literatūras skolotāja – Marina Čeboņenko)

2.vietaAlīna Karasjova 11.b (krievu valodas un literatūras skolotāja – Svetlana Anoščenkova)

3.vietaŅikita Salarjovs 5.b (krievu valodas un literatūras skolotāja – Oksana Livzane)

3.vietaAlika Alijeva 9.a (krievu valodas un literatūras skolotāja – Marina Čeboņenko)

Krievu valoda un literatūraKrievu valodas un literatūras pilsētas olimpiāde sākumskolā

1.vietaIļja Bondars 3.c (kl.audzinātāja – Irina Sirenko)

2.vietaIgors Pņovs 3.c (kl.audzinātāja – Irina Sirenko)

3.vietaAnastasija Leontjeva 3.a (kl.audzinātāja – Natalija Zakatova)

3.vietaPoļina Pimenova 3.a (kl.audzinātāja – Natalija Zakatova)

3.vietaArtjoms Sidorčenko 3.c (kl.audzinātāja – Irina Sirenko)

2.vietaKarolina Sarkisjana 4.c (kl.audzinātāja – Natālija Koršunova)

3.vietaJeļizaveta Mahņova 4.c (kl.audzinātāja – Natālija Koršunova)

3.vietaJeļizaveta Vetaškova 4.a (kl.audzinātāja – Svetlana Šatunova)

Angļu valodaLiepājas pilsētas angļu valodas olimpiāde 6.kl.

AtzinībaViktorija Karpenko 6.a (angļu valodas skolotāja – Marina Poļakova)

AtzinībaIļja Belovincevs 6.b (angļu valodas skolotāja – Marina Poļakova)

Latiešu valodaLiepājas pilsētas latviešu valodas olimpiāde 10.-11.kl.

2.vietaAlīna Kuprjašova 10.b (latviešu valodas un literatūras skolotāja – Guna Āboliņa)

AtzinībaSofja Ņikitina 11.b (latviešu valodas un literatūras skolotāja – Guna Āboliņa)

Latiešu valodaLiepājas pilsētas latviešu valodas olimpiāde 5.-6.kl.

1.vietaŅikita Salarjovs 5.c (latviešu valodas un literatūras skolotāja – Līvija Kamuškina)

AtzinībaAleksandrs Pipčenko (latviešu valodas un literatūras skolotāja – Laimdota Semeņuka)

Sports – Pilsētas sacensības volejbolā meitenēm

1.vietaSkolas komandas dalībnieki: Dudkina Lučija, Ivanova Anastasija, Vasiļčenko Anastasija, Gudkova Valērija, Rubežniece Anna, Buligo Jeļena, Hohlova Sofija, Rozga Inga, Pučkova Valērija (sporta skolotāja – Serafima Rozga)

Sports – Pilsētas sacensības “Drošie un veiklie”

2.vietaSkolas komandas dalībnieki: Deniss Sorokins, Danils palagņuks, Danils Suncovs, Ruslans Rozenbergs, Aleksandrs Gračušņiks, Jeļena Buligo, Anastasija Ivanova, Lučija Dudkina, Anna Zolotuhina, Anna Rubežniece. (sporta skolotāji – Serafima Rozga, Vjačeslavs Goļinskis)

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu šīs vietnes pilnvērtīgu funkcionēšanu un ātrdarbību. Turpinot apmeklēt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.