↑ Atgriezties -> 2017./2018.m.g.

Skolēni ar izcilām un teicamām sekmēm

Skolēni ar izcilām un teicamām sekmēm – 2.-4.klases [1.sem]

2.a

Anfisa Ņikandrova

Ksenija Korjukina

Marija Vlasika

Anastasija Vasiļjeva

2.b

Deniss Kļaviņš

2.c

Roza Bičane

Marjans Kucs

Ksenija Markova

Ksenija Pusa

Poļina Salarjova

3.a

Darja Kovaļova

3.b

Dmitrijs Antonovs

Diāna Melihova

Poļina Žukauska

3.c

Anna Bacunova

Bogdans Čumaks

Antons Kukurudzjaks

Ņikita Ņikodimovs

Dominika Šablevica

3.d

Nikola Darina Ļaščenko

4.a

Eļina Goļinska

Artjoms Ļedenovs

Marija Tarabana

Alesja Tereščenko

4.b

Aļisa Kļejenkova

4.c

Poļina Sverčkova

 

Skolēni ar izcilām un teicamām sekmēm – pamatskola & vidusskola [1.sem]

1. Anastasija Ļeontjeva, 5.a

2. Poļina Pimenova, 5.a

3. Diāna Bobkova, 5.b

4. Niks Lomonosovs, 5.b

5. Taisija Bodrova, 5.c

6. Iļja Bondars, 5.c

7. Milana Jekabsone, 5.c

8. Lidija Novik, 5.c

9. Artjoms Sidorčenko,5.c

10. Jegors Pņovs, 5.c

11. Davids Ņečajevs, 5.c

12. Natālija Sorokina, 5.c

13. Kirils Morozs, 6.a

14. Jelizaveta Vitaškova, 6.a

15. Vlada Romazanova, 6.a

16. Konstantins Korjukins, 6.a

17. Veronika Asatrjana, 6.b

18. Viktorija Fedosejeva, 6.b

19. Vsevolods Kronbergs, 6.b

20. Darja Dibko, 6.b

21. Ksenija Gluščaka, 6.c

22. Jelizaveta Makhoņina, 6.c

23. Suzanna Rubova, 6.c

24. Kristine Marianna Savicka, 6.c

25. Aleksandrs Pipčenko, 7.a

26. Valērija Moisejenko,7.a

27. Šovketa Agajeva, 7.a

28. Anželika Aleksejeva, 7.a

29. Ņikita Salarjovs, 7.b

30. Renata Solovjova, 7.b

31. Alise Fiļipova, 7.b

32. Aleksandra Visocka, 7.c

33. Viktorija Karpenko, 8.a

34. Alīna Silaka, 8.a

35. Jūlija Hvoinicka, 8.a

36. Georgijs Riženkovs, 8.a

37. Iļja Belovincevs, 8.b

38. Artjoms Kļejenkovs, 8.b

39. Anastasija Saričeva, 8.c

40. Jekaterina Djomina, 9.b

41. Vera Perova, 9.b

42. Kirils Podgaļskis,9.b

43. Arina Šustenkova, 9.c

44. Sofija Matvejeva, 9.c

45. Ņikita Kopotja, 9.c

46. Natālija Arnautova, 10.a

47. Lučija Dudkina,11.b

48. Igors Astrauskas, 11.b

49. Alika Aļijeva, 11.b

50. Anna Rubežniece, 11.b

51. Alīna Kuprjašova,12.b

52. Leonīds Pšonkins, 12.b

53. Aleksandra Trifonova, 12.b

54. Poļina Stoļarova, 12.b

55. Jegors Kubraks, 12.b

56. Valērija Čžao-Zou-Mina

57. Jeļena Golubeva, 12.b

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu šīs vietnes pilnvērtīgu funkcionēšanu un ātrdarbību. Turpinot apmeklēt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.