↑ Atgriezties -> 2017./2018.m.g.

Sporta sacensības

Liepājas pilsētas skolu jaunatnes sporta spēļu sacensības: vieglatlētikas 4-cīņa zēniem [2.sem]

3.vieta (6.-7.klasēm)

Komanda: Ņikita Salarjovs (7.b), Dmitrijs Golovatijs (7.b), Aleksandrs Averčenkovs (7.b), Ņikita Ivanovs (7.b), Ņikita Šuļga (7.b), Aleksandrs Pipčenko (7.a).

Sporta skolotājs – Vjačeslavs Goļinskis

 

Latvijas skolēnu peintbola čempionāta Liepājas posms [2.sem]

3.vieta

Komanda: Aleksejs Kotovs (9.b), Daniils Orehovs (9.c), Daniils Belkins (9.a), Artjoms Sinčukovs (9.b), Arturs Bartasuns (9.b), Aleksandrs Izofatovs (9.b).

Mūsu skolas komanda iekļuva finālā, kas norisināsies 5.maijā.

 

Liepājas pilsētas skolu jaunatnes sporta spēļu sacensības: frīsbijs jaunietēm [2.sem]

1.vieta

Komanda: Valentina Anatjeva (12.a), Aleksandra Trifonova (12.b), Anna Zolotuhina (11.a), Aļona Maiboroda (11.a), Valerija Gudkova (11.a), Lučija Dudkina (11.b), Anastasija Novicka (11.a), Česlava Šairko (12.a), Darja Goloburda (11.b), Vladlena Sadčina (11.a).

Sporta skolotāja – Serafima Gorbatova

 

Dundagas vidusskolas atklātais šaha čempionāts jauniešiem

2.vieta iesācēju grupā meitenēm

Milana Nikandrova (1.b. klase)

 

Kurzemes novada “Tautas bumbas sacensības” 2018 [2.sem]

1.vieta – mūsu skolas “tautas bumbas” zēnu komanda

Komandas sastāvs:

Pāvels Oniščenko, Artjoms Terešenkovs, Niks Lomonosovs, Artjoms Sidorčenko, Elans Grigalašvili, Vladislavs Šihovs, Iļja Bondars, Jegors Pņovs, Markuss Tarabans, Daniils Antonovs, Aleksandrs Dvojenkins.

                                    3.vieta – mūsu skolas “tautas bumbas” meiteņu komanda

Komandas sastāvs:

Diana Kulakova, Daniela Šarko, Veronika Asatrjana,  Milana Bogdanova, Olga Hasnaša,  Valerija Skurihina, Viktorija Gluščenkova, Kira Birzniece, Aļesja Tereščenko, Nikoļ Grigoroviča, Marija Tarabana.

Liels paldies trenerei - sporta skolotājai Serafimai Rozgai!

 

Liepājas skolēnu sporta spēles šahā [2.sem]

2.vieta

Milana Nikandrova (1.b. klase)

Ilja Žuravļovs (3.b. klase)

 

Liepājas pilsētas skolu jaunatnes sporta spēļu sacensības: tautas bumba zēniem (2006.-2007.g.dzimušie). [1.sem]

1.vieta

Komanda: Niks Lomonosovs, Artjoms Sidorčenko, Elans Grigalašvili, Sergejs Tarasovs, Iļja Bondars, Pāvels Oniščenko, Jegors Pnjovs, Markuss Tarabans, Daniils Antonovs, Vladislavs Šihovs, Artjoms Terešenkovs.

Sporta skolotāja – S.Rozga

 

Liepājas pilsētas skolu jaunatnes sporta spēļu sacensības: tautas bumba meitenēm (2006.-2007.g.dzim.). [1.sem]

1.vieta

Komanda: Diana Kulakova, Daniella Šarko, Valerija Skurihina, Viktorija Glušenkova, Anastasija Kuznecova, Kira Birzniece, Aļesja Tereščenko, Nikoļ Grigoroviča, Marija Tarabana, Milana Drozdova, Anastasīja Leontjeva.

Sporta skolotāja – S.Rozga

 

Liepājas pilsētas skolu jaunatnes sporta spēļu sacensības: zāles futbols zēniem (2002.-2003.g.dzim.). [1.sem]

3.vieta

Komanda: Ziangirovs Vladimirs, Jermolovičs Vladislavs, Šuļga Ņikita, Terešenko Maksims, Duinovs Maksims, Peņazs Valērijs, Krimskis Artjoms, Staričenko Maksims, Ovčarovs Aleksandrs, Koroļs Jaroslavs

Sporta skolotājs – Vjačeslavs Goļinskis

 

Spēka diena 2017 [09.09.2017]

Spēcīgākā dalībniece plankā (Kurzemē)

2017.gada 9.septembrī visā Latvijā notika “Spēka diena”. Liepājā piedalījās mūsu skolas 5. b klases skolniece Jeļena Ivanova, kura savā vecuma grupā kļuva pati labāka Latvijas mērogā plankingā, ar rezultātu 20 minūtes.

 

Olimpiskā diena 2017 [22.09.2017]

2.vieta pievilkšanās zēniem – PAVELS BELONOGINS 6.a kl.;

2.vieta stadijas skrējienā – LAŅECA NIKOLA 6.b kl.;

1.vieta volejbola piespēles – 5.c kl.;

Stafetes:

1.vieta – 11.kl.

2.vieta – 8.b kl.;

3.vieta – 6.b kl.;

2.vieta – 5.a kl.;

3.vieta – 11.kl.

 

 

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu šīs vietnes pilnvērtīgu funkcionēšanu un ātrdarbību. Turpinot apmeklēt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.