Olimpiskā diena 2017

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā “Olimpiskā diena 2017” šogad notika 22.septembrī notika 563 norises vietās un kopā pulcēja pasākuma dalībnieku rekordskaitu – 136 704 dalībniekus no 97 Latvijas novadiem un pilsētām. Vienlaicīgi visās “Olimpiskās dienas 2017” norises vietās valstī, pasākums sākās ar Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis bija dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā svarīgu ikdienas sastāvdaļu. No mūsu skolas šajā pasākumā piedalījās 5.-12.klašu skolēni, klašu audzinātāji, priekšmetu skolotāji un, protams, arī skolas direktore. Skolēniem bija iespēja piedalīties kopīgā Vislatvijas “Olimpiskās dienas 2017” vingrošanā, ka arī dažadās sporta sacensībās.

Olimpiskās dienas 2017 rezultāti:
2.vieta pievilkšanās zēniem – PAVELS BELONOGINS 6.akl.;
2.vieta stadijas skrējienā – LAŅECA NIKOLA 6.b kl.;
1.vieta volejbola piespēles – 5.c kl.;
Stafetes: 1.vieta – 8.c kl.; 2.vieta – 8.b kl.; 3.vieta – 6.b kl.; 2.vieta – 5.a kl.; 3.vieta – 11.kl.

Izsaku lielu paldies visiem skolēniem un skolotājiem par aktīvu dalību Olimpiskajā dienā! Apsveicu uzvarētājus! Lai mums visiem priecīgs un veselīgs mācību gads! Veselā miesā, vesels gars!
Ar cieņu un pateicību, direktore Inese Ferstere

Foto (nākamo bildi var atvērt nospiežot uz attēla)

Video: