Pasākums “Video, reklāmas un animācijas veidošana” [29.11.2017]

2017.gada 29.novembrī, plkst. 14:20, Liepājas 7. vidusskolas 10.-12.klasēm notika pasākums “Video, reklāmas un animācijas veidošana”. Pasākumu vadīja SIA “Sense Media” īpašnieks Mikus Austers, kurš pastāstīja skolēniem, kā uzsāka savas karjeras gaitas pēc vidusskolas pabeigšanas, kā radās ideja dibināt uzņēmumu, kurā strādā multimediju dizaineri un veido video, reklāmu, animāciju. M. Austers pastāstīja kāda ir multimediju dizainera ikdiena, kādas prasmes un iemaņas šim darbam ir nepieciešamas.Tika nodemonstrēti gatavie darbi: veidotie video, reklāma un animācija. Uzņēmumam SIA “Sense Media” ir sadarbības partneru loks visā Latvijā , kā arī Eiropas valstīs.Viens no ievērojamākiem sadarbības partneriem ir NBA basketbolists Kristaps Porziņģis, par kuru SIA “Sense Media” komanda ir uzņēmusi video filmu.