Apsveicam mūsu skolas zēnu un meiteņu tautas bumbas komandas!

Mūsu skolas zēnu (2006.-2007.) un meiteņu (2006.-2007.) abas tautas bumbas komandas ieguva 1.vietu Liepājas pilsētas skolu jaunatnes sporta spēļu sacensībās.

Zēnu komanda: Niks Lomonosovs, Artjoms Sidorčenko, Elans Grigalašvili, Sergejs Tarasovs, Iļja Bondars, Pāvels Oniščenko, Jegors Pnjovs, Markuss Tarabans, Daniils Antonovs, Vladislavs Šihovs, Artjoms Terešenkovs.

Meiteņu komanda: Diana Kulakova, Daniella Šarko, Valerija Skurihina, Viktorija Glušenkova, Anastasija Kuznecova, Kira Birzniece, Aļesja Tereščenko, Nikoļ Grigoroviča, Marija Tarabana, Milana Drozdova, Anastasīja Leontjeva.

Paldies sporta skolotājai S.Rozgai par skolēnu sagatavošanu.

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu šīs vietnes pilnvērtīgu funkcionēšanu un ātrdarbību. Turpinot apmeklēt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.