Ēnu diena [14.02.2018]

Lai iepazītos ar sev interesējošo profesiju un ikdienā veicamajiem pienākumiem, trešdien, 14. februārī, karjeras izglītības programmas “Ēnu diena” ietvaros, 30 skolēni no dažādam Liepājas skolām pavadīja dienu Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijā. Šo skolēnu vidū bija arī 4 skolēni no Liepājas 7. vidusskolas, kas ēnoja un vēroja Attīstības pārvaldes un IT daļas darbinieku ikdienu.
“Ēnu diena” Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijā sākās plkst. 10.00, kad visas ēnas pulcējās uz kopēju tikšanos domes sēžu zālē. Jaunieši tika iepazīstināti ar domes sēdes norisi un telpu, kurā parasti tiek pieņemti pilsētai nozīmīgi lēmumi.
Savukārt vēl divām Liepājas 7. vidusskolas skolniecēm “Ēnu diena” ietvaros bija iespēja ēnot un vērot Latvijas Republikas Robežsardzes Ventspils pārvaldes, Liepājas nodaļas darbinieku ikdienu.