“Putni dzīvo Liepājā”

Mūsu skolas 5.klašu erudītu komanda „Gudrās galvas” 4.aprīlī piedalījās BJC organizētajā konkursā “Putni dzīvo Liepājā”. Četri skolēni atbildēja uz erudīcijas jautājumiem, bet divi darbojās praktiski – gatavoja putnu būri. Rezultātā mūsu komanda ieguva 1. vietu. Izšķirošā bija kapteiņu cīņa, kurā uzvarēja mūsu kapteinis.

Dalībnieki: Erudītu konkursanti:

1.Kapteinis: Marija Tarabana 5.a kl.

  1. Elīna Goļinska 5.a kl.
  2. Aļesja Tereščenko 5.a kl.

4.Iļja Kostrovs 5.a kl.

Darbnīcu dalībnieki:

  1. Jakovs Semušins 5.c kl.
  2. Markuss Tarabans 5.a kl.

 

Sveicam mūsējos, malači!

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu šīs vietnes pilnvērtīgu funkcionēšanu un ātrdarbību. Turpinot apmeklēt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.