“Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu” izlaidums

Piektdien, 24.maijā, notika trešais “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu” izlaidums – šogad to veiksmīgi  “absolvējusi” Liepājas 7. vidusskola. LV Ministru prezidents Krišjānis Kariņš un Eiropas Parlaments Latvijā vadītāja Marta Ribele svinīgi sveica Latvijas pedagogus un skolēnus, kas jau trešo mācību gadu brīvprātīgi vairo skolās un vietējā sabiedrībā zināšanas par ES, pilnveidojot jauniešu pilsonisko kompetenci un stiprinot eiropeisko identitāti. Vēstnieku skolu izlaiduma ietvaros skolēni “ātrajos randiņos” tikās ar sabiedrībā pazīstamām personībām , bet skolotāji kopā ar nozares vadošajiem ekspertiem un amatpersonām  diskutēja par demokrātijas prasmju un pilsoniskās līdzdalības veicināšanu izglītībā!

Paldies mūsu skolas skolēniem un skolotājiem!