Ziemassvētku dienasgrāmata

Liepājas 7.vidusskolas Ziemassvētku dienasgrāmata.
1.diena 17.decembris
1.-4.klašu skolēni startēja ar Deju Karnevālu aktu zālē un jautrajiem Jaungada startiem sporta zālē. Skolas līdzpārvaldes dalībnieki novērtēja katras klases Ziemassvētku rotājumus. Diena noslēdzās ar Svētku Eglīti mūsu topošajiem pirmklasniekiem.
2.diena 18.decembris
Vakarā notiek tradicionālais Svētku koncerts skolotājiem, skolas darbiniekiem un vecākiem “Kraukšķīgās piparkūkas”. Koncerta laikā tika sveikti skolotāji un vecāki ar skaistiem svētkiem, kuri būs jau pēc dažām dienām.
3.diena 19.decembris
Diena svinīgi sākās ar labāko skolēnu godināšanu aktu zālē. Sākumskolā notika klašu Eglītes, bet vakarā pamatskolas un vidusskolas skolēniem klašu “Uguntiņas”. Kā pārsteigums visiem skolēniem un skolotājiem notika Jaungada koncerts-šovs, ko rīkoja skolēnu līdzpārvalde.
Liepājas 7.vidusskolas administrācija, skolotāji un skolēni novēl visiem priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2020.gadu!