Zvirbulis 2020

3 dienas pēc kārtas, no 18.02. līdz 20.02., mūsu skolas labākie skatuves runas lasītāji piedalījās pilsētas skatuves runas konkursā “Zvirbulis”. Mūsu skola ieguva sekojošas godalgas vietas. Sākumskolas skolēni: Kirils Sovkovs 1.vieta, Anastasija Belovinceva 2.vieta, Aleksandra Mosenza un Poļina Salarjova 3. vieta. Pamatskolas skolēni saņēma: Ksenija Kozlova 3.vieta, Marija Tarabana un Natālija Sorokina 2.vieta, Angelina Kaminska 1.vieta!
Vidusskolas skolēni: Natālija Ivanova 1.vieta,  Artjoms Ivanovs 1.vieta un Anastasija Saričeva 2.vieta.
Apsveicam mūsu skolēnus ar panākumiem. Paldies skolotājiem, kuri sagatavoja skolēnus konkursam.

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu šīs vietnes pilnvērtīgu funkcionēšanu un ātrdarbību. Turpinot apmeklēt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.